Zaczekaj! Twoje zamówienie nie jest jeszcze gotowe!

Mam dla Ciebie propozycję, dzięki której potroisz swój rozwój jeździecki!

(Zajmie to tylko chwilkę, za moment dokończysz swoje zamówienie)

Skoro decydujesz się na mojego e-booka, obdarzasz mnie zaufaniem, to mogę zaproponować Ci specjalną ofertę przewidzianą dla osób, które dołączają do naszej społeczności aktywnych koniarzy!

Tylko na tej stronie masz szansę zdobyć 3 dodatkowe e-booki, czyli pakiet "Pomysłowy Trening Konia" z pomysłami na treningi z koniem w znacznie niższej cenie!

W PAKIECIE:

E-book nr 1:

Jest to e-book, który w prostych słowach wyjaśnia, jak ćwiczyć z użyciem przeszkód, a dodatkowo zawiera moje 52 najciekawsze ustawienia przeszkód na ujeżdżalni.

W szczególności jest to materiał dla osób, które mają poczucie, że „utknęły” na pewnym poziomie i nie potrafią „przeskoczyć” pewnej niewidzialnej bariery pomimo starań.

W e-booku zebrałam wiedzę zdobywaną przez lata na kursach, szkoleniach i podczas praktyki trenera koni i instruktora jazdy konnej.

Jednak starałam się, aby materiał był maksymalnie uproszczony i łatwy w odbiorze dla zwykłego koniarza.

Rzecz jasna możesz samodzielnie wymyślać ustawienia przeszkód i próbować różnych metod treningowych.
Nawet Cię do tego zachęcam!
Jednak e-book „52 pomysły na trening konia z siodła” będzie podstawą, na której zbudujesz potem również własne ustawienia przeszkód.

Moim zdaniem potrzebujesz najpierw nauczyć się podstaw i dostać swojego rodzaju gotowca treningowego, aby potem już samodzielnie wymyślać kolejne treningi.
To tak jak dobry kompozytor - najpierw musi nauczyć się grać utwory innych artystów, aby potem móc skomponować własne dzieło.
Tak samo Ty. Otrzymasz ode mnie w e-booku 52 gotowce, które będą jednym z fundamentów Twojego wyszkolenia jeździeckiego.

W e-booku oprócz 52 kart z ustawieniami przeszkód, otrzymasz również do każdego ustawienia dokładną instrukcję w jaki sposób przejechać dane ustawienie i jak ćwiczyć z koniem. Dzięki temu, gdy już ustawisz przeszkody, nie musisz zastanawiać się co zrobić dalej. Wszystko masz dokładnie wyjaśnione, to przyspiesza Twój trening i pozwala ćwiczyć nawet bez pomocy instruktora.

E-book nr 2:

Prawdziwy jeździec czasami zsiada z konia, aby przeprowadzić tzw. trening z ziemi. Dzięki ćwiczeniom gimnastycznym bez jeźdźca na grzbiecie koń może skuteczniej poprawiać swoją muskulaturę, równowagę, koncentrację i może łatwiej się rozluźnić.

Treningi z ziemi są idealnym uzupełnieniem treningów w siodle, dlatego uważam, że warto poświęcić im jedną jednostkę treningową w tygodniu. Z tego też powodu w e-booku "52 pomysły na trening konia z ziemi" znajdziesz pomysły na ćwiczenia na każdy tydzień w roku.

E-book nr 3:

Ile można jeździć i ćwiczyć na ujeżdżalni? Nie tylko jeździec czasami ma dosyć klasycznego czworoboku. Konie również nudzą się ciągle tym samym otoczeniem. Dlatego wyjazdy w teren są wspaniałym uzupełnieniem wszechstronnych treningów jeździeckich.

Jednak w terenie nie trzeba wyłącznie bezmyślnie "człapać" polnymi drogami! Jest mnóstwo ciekawych ćwiczeń, które dadzą Wam wiele radości podczas wyjazdów "w teren".

Moje pomysły zebrałam właśnie w e-booku "52 pomysły na trening konia w terenie" i tutaj znowu nie ma zaskoczenia - otrzymasz trening na każdy tydzień w roku!

Dzięki pakietowi:

Poznasz najważniejsze powody dlaczego warto trenować z przeszkodami. Dzięki temu, gdy czasami stracisz motywację do ćwiczeń, możesz wrócić sobie do tej części, aby utwierdzić się w przekonaniu, że chcesz kontynuować tego typu trening.
Dzięki odpowiednio dobranym treningom poprawisz rozluźnienie konia, sprawisz że jego zad zacznie pracować aktywnie, a jego grzbiet się uniesie.
Rozluźniony koń stanie się bardzie elastyczny, zwiększy się zakres jego ruchu w stawach, a chód stanie się wydajniejszy i bardziej efektywny.
Przejazdy przez drążki, wymagają od konia dostosowania długości kroków do odstępów między nimi. Dlatego ćwicząc na przeszkodach wypracujesz u konia rytm który jest podstawą piramidy ujeżdżenia.
Pokonując kombinacje koń mocniej angażuje tylne nogi, a co ważne - każda z nóg jest równomiernie angażowana. To rozwinie u Twojego konia siłę zadu, która jest niezwykle ważna w jeździe konnej.
Dzięki regularnym treningom zauważysz, że u Twojego konia rozbuduje się muskulatura. Koń podnosząc nogi wyżej i stawiając je na ziemi mocniej, angażuje dużo większą grupę mięśni, niż gdy po prostu ćwiczy na płaskiej ujeżdżalni.
Dynamiczne skurcze i rozkurcze mięśni, podczas proponowanych treningów odżywiają i dotleniają mięśnie, dzięki temu rosną i wspomagają noszenie jeźdźca na końskich plecach.
Treningi pozwalają równomiernie trenować prawą i lewą stronę konia, dzięki czemu niwelowane są wszelkie asymetrie, które są w ciele niemal każdego konia. To pozwala uzyskać harmonijną sylwetkę wierzchowca.
Wykształcisz u swojego konia prawidłowe wzorce ruchu, poprawisz jego ogólny balans i równowagę.
Pomysłowe treningi pomogą w zbudowaniu świadomości ciała konia, a to przełoży się na zbudowanie jego sprawności fizycznej.
Dzięki cotygodniowym zmianom treningów Twój koń zawsze będzie zaskakiwany. To zmusi go do koncentracji na wyznaczonych zadaniach.
Wiele koni szybko uczy się podstawowych ustawień, a potem chodzą na pamięć, wyłączając myślenie. Gdy treningi często się zmieniają, koń musi myśleć i aktywnie pracować. To oczywiście uczy go skupienia.
Konie nadpobudliwe poprzez takie właśnie treningi zaczynają się wyciszać, uczą się pracować w skupieniu. Natomiast konie, które szybko się nudzą i są mało zmotywowane, chętniej wykonują powierzone zadania, bo treningi są dynamiczne i ustawienia często się zmieniają.
Kombinacje, które znajdziesz w pakiecie poprawią szybkość reakcji Twojego konia, nauczą go szybkiego zbierania nóg pod siebie.
Trening na moich ustawieniach jest idealnym wprowadzeniem do skoków, ale też uzupełnieniem treningów skokowych.
Dzięki treningom na przeszkodach nauczycie się podstawowych manewrów niezbędnych w skokach, czyli odmierzania odległości i najazdów w bezpieczny sposób.
Nisko ustawione wskazówki są dla konia łatwiejszym zadaniem do pokonania niż stacjonaty i oksery. Dzięki temu koń będzie miał do Ciebie więcej zaufania oraz nabierze więcej wprawy, jednocześnie NIE narażając się na kontuzje i zniechęcenie.
Pokonywanie różnych kombinacji wymaga od Ciebie dużej dynamiki ruchu. Raz musisz pójść z ciałem do przodu, innym razem do tyłu, czasami zdarzy się Wam potknięcie, a czasami jakaś pomyłka. Nieustanne podążanie za ruchem konia, wytrenuje w Tobie równowagę i elastyczność. Niewątpliwie wpłynie to korzystnie na Twój dosiad.
Podczas przejeżdżania kombinacji zgodnie ze wskazówkami, szybko zauważysz, czy Twoje pomoce są skuteczne i zrozumiałe dla konia. Dużo łatwiej będzie Ci nad nimi popracować.
Radość z pokonywania różnego rodzaju kombinacji sprawi, że się rozluźnisz, a zadania które są do wykonania staną się czytelniejsze, zarówno dla Ciebie, jak i dla konia. Dużo łatwiej zrobić „dodanie”, kiedy masz szerzej ustawione belki, niż zrobić to całkowicie bez przeszkód „na sucho”.

Wszystkie wymienione wyżej korzyści, przełożą się na najważniejsze aspekty jazdy konnej, a mianowicie na jezdność, bezpieczeństwo i zdrowie.

Oprócz, łącznie 156 pomysłów na treningi i instrukcji do przejeżdżania kombinacji, dowiesz się również jak zacząć trenować z przeszkodami.
Poznasz też różne rodzaje przeszkód i dowiesz się, które przeszkody możesz zastosować w danym treningu.
Poznasz zasadę odmierzania odległości pomiędzy przeszkodami. Nauczysz się jak te odległości ustalać konkretnie dla Twojego konia.
Podam Ci dokładne wskazówki, jak dopasować odległości przeszkód w zależności od stopnia wytrenowania konia, od czasu treningu, od znajomości ćwiczenia, od podłoża i od Twoich umiejętności.
Zdradzę Ci też 11 sekretów skutecznego treningu. Jest to skondensowany zbiór dobrych zasad treningu z koniem, które zbierałam przez lata szkoleń, kursów, jazdy i prowadzenia treningów.

Ale to nie wszystko!

Zamawiając cały pakiet otrzymasz dodatkowo bezcenny BONUS, który absolutnie wyniesie Twoje treningi w kosmos!

Dostęp do naszej zamkniętej grupy:

Grupa "Pomysłowy koniarz" jest zamkniętą społecznością, którą tworzymy na Facebooku.

W naszej grupce wspieramy się wzajemnie, wymieniamy doświadczeniami i pomysłami.

Rozmawiamy nie tylko o pomysłach na treningi, ale również o sprawach około-stajennych, o sprzęcie, ubiorze, końskim zdrowiu, dobrostanie i wszystkich innych sprawach związanych z końmi.

Wyróżnia nas jednak pomysłowość, chęć do próbowania nowych rozwiązań, wzajemne wsparcie i absolutny zakaz uszczypliwych komentarzy, hejtu, czy ostrej krytyki. W grupie panuje przyjemna atmosfera, o którą ja osobiście dbam.

Niestety zauważyłam, że środowisko jeździeckie często bywa niewspierające i krytykanckie. Nie chcę tego u nas na grupce, bo zależy mi abyśmy wszyscy dobrze się czuli, niezależnie od naszego aktualnego poziomu jeździeckiego.

Dostęp do grupy otrzymasz w pakiecie całkiem za darmo (pod warunkiem, że zobowiążesz się do przestrzegania regulaminu).

Kolejny BONUS!

W pakiecie otrzymasz za darmo tabelkę odległości między przeszkodami dla poszczególnych typów koni! Będzie to dla Ciebie niesamowitym ułatwieniem, gdy zaczniesz pracę na przeszkodach treningowych.

Koniec zastanawiania się nad odległościami, teraz masz gotowca. 🙂

Wyobraź sobie! Dzięki całemu pakietowi e-booków będziesz mieć zaplanowane treningi na cały rok! A dzięki grupie otrzymasz wsparcie mentalne, kopa motywacyjnego do działania i poznasz ciekawych koniarzy!

Oczywiście w gwarancji nic się nie zmienia. Decydując się na cały pakiet, nadal masz 30 dni na ewentualny zwrot pieniędzy.

Daję Ci moje słowo, że poradniki będą dla Ciebie wartościowe, albo oddam Ci wszystkie pieniądze do 30 dni od zakupu.

Podsumowanie, co otrzymasz w pakiecie:

Film video:

Film video:

Dostęp do grupy:

1. E-book "Masaż konia. Jak krok po kroku wykonać relaksacyjny i regeneracyjny masaż konia" (wartość 67 zł)

+

2. BONUS: 35-cio minutowy Film video z komentarzem: "Masaż konia krok po kroku" (wartość 47 zł)

+

3. E-book "Rozluźnienie konia w 5 minut przed jazdą" (wartość 27 zł)

+

4. BONUS: Film z technikami rozluźniającymi konia przed jazdą (wartość 19 zł)

+

5. E-book: "52 pomysły na trening konia z siodła, czyli jak efektywnie spędzić z koniem czas na ujeżdżalni wykorzystując przeszkody treningowe" (wartość 67 zł)

+

6. E-book: "52 pomysły na trening konia w terenie, czyli jak aktywnie spędzić z koniem czas na spacerze" (wartość 67 zł)

+

7. E-book: "52 pomysły na trening konia z ziemi, czyli trening uzupełniający pracę z siodła" (wartość 67 zł)

+

8. BONUS: Dostęp do wyjątkowej, zamkniętej społeczności "Pomysłowy koniarz" (wartość 97 zł)

+

9. BONUS: "Tabelka odległości między przeszkodami dla poszczególnych typów koni" (wartość 17 zł)

=

Wartość całego pakietu:
475 zł

Tymczasowa obniżona cena za cały pakiet:

Film:

Film:

Dostęp do grupy:

Oferta specjalna i niższa cena obowiązują do momentu, aż powyższy zegar dojdzie do zera.

Tak korzystne warunki oferuje wyłącznie nowo dołączającym do naszej społeczności.

Możesz skorzystać z mojej propozycji - wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej.

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wyświetlania, personalizacji i mierzenia skuteczności reklam w ramach zewnętrznych sieci reklamowych, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu. View more
Cookies settings
Accept
Decline
Polityka prywatności i cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Polityka prywatności serwisu prostytreningkonia.pl i pochodnych stron Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ‘prostytreningkonia.pl’, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu prostytreningkonia.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych uczestników naszego systemu. Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy. Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu prostytreningkonia.pl nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH Czerwony Piesek Nestorowicz Spółka Komandytowo Akcyjna z siedzibą pod adresem Olenówka 27, 22-174 Brzeźno, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000980418, NIP 5632449286, nr REGON 52247322000000, kapitał zakładowy 50 000,00 zł. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, napisz do nas na adres e-mail: biuro@emilnestorowicz.pl. Dane Osobowe W czasie korzystania z serwisu prostytreningkonia.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W szczególnych przypadkach, możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą niezbędne w celu realizacji zamówionej usługi. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania. Niezapowiedziane Wiadomości Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z kursem. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do kursu (np. raporty, dodatkowe materiały i promocje) i niekomercyjne listy (np. życzenia). Cookies (Ciasteczka) Serwis prostytreningkonia.pl wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Cookies zapewniają także prawidłowe funkcjonowanie współpracy z partnerami serwisu i naliczanie odpowiednich prowizji partnerom. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku. Skrypty Trackingowe Serwis prostytreningkonia.pl korzysta z różnej maści systemów trackingowych np. Google Analytics, oraz narzędzia śledzenia konwersji
Save settings
Cookies settings