Kolorowanki - MINI dzieła sztuki

Ręcznie rysowane, wyjątkowe, niepowtarzalne kolorowanki dla dzieci w każdym wieku

(Rysowane przez człowieka ręcznie, a NIE przez grafika w programie komputerowym lub sztuczną inteligencję)

(Gdy zegar dojdzie do zera, cena wróci do standardowej)

Hej!

Nazywam się Ola i jedną z moich pasji jest rysowanie.

Zaczęło się już w dzieciństwie. Od zawsze kochałam konie, dlatego prosiłam zawsze rodziców, aby kupowali mi kolorowanki z konikami.

Później, gdy moja dziecięca ręka nabrała wprawy, zaczęłam również sama rysować moje ukochane konie. 

Z czasem rysowałam również różne inne zwierzątka i rzeczy.

Do tej pory rysuję, aby się odstresować i po prostu lubię spędzać tak czas.

Jakiś czas temu chciałam kupić na prezent, dla pewnej wyjątkowej dziewczynki - Madzi, kolorowanki takie jak ja malowałam, gdy byłam mała.

Niestety nie mogłam znaleźć nic ciekawego. Wszystkie oferowane przez sklepy kolorowanki były podobne do siebie, nudne, robione komputerowo.

Nigdy nie lubiłam takich rzeczy, bez duszy, bez pomysłu, zrobionych bez pasji. Dlatego nie chciałam kupować na prezent czegoś takiego.

Pomyślałam, że z łatwością sama narysuję flamastrem dziesięć razy fajniejsze malowanki i dam je w prezencie. Był to strzał w dziesiątkę.

Madzia była zachwycona! Od razu zauważyła, że nie są to nudne malowanki, które zazwyczaj dostawała, ale prawdziwe dzieła sztuki.

Szybko pomalowała jedną z nich i powiesiła na lodówce. Jednak wpadliśmy na pomysł, że skoro kolorowanki są tak wyjątkowe, to nie powinny wisieć po prostu na lodówce.

Dlatego jej ulubioną kolorowankę oprawiliśmy w ramkę i powiesiliśmy na ścianie, jak prawdziwe dzieło sztuki.

Od tamtej pory Madzia ma znacznie większy zapał do ręcznego malowania, rysowania i tworzenia swoich różnych artystycznych projektów.

Wszystko dlatego że jej dzieła wiszą jak prawdziwe obrazy na ścianie. Ona jest zadowolona, bo każdy może podziwiać jej piękną pracę. Natomiast rodzice są zadowoleni, bo kolorowanka jest naprawdę ładna i dobrze prezentuje się w domu.

Za namową znajomych narysowałam znacznie więcej kolorowanek, zeskanowałam je i teraz udostępniam również innym rodzicom.

I tak jesteśmy tutaj, na mojej stronie.

Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z ofertą ręcznie rysowanych, wyjątkowych, mini dzieł sztuki jakimi są moje kolorowanki.

Pozdrawiam serdecznie!

Ola Ciszek

Dlaczego dobrze jest, gdy jednym z zajęć dziecka jest kolorowanie?

1. Uczy wytrwałości, cierpliwości i koncentracji uwagi

W dzisiejszych czasach jednym z największych zagrożeń dla dzieci jest przebodźcowanie, które bezpośrednio przyczynia się do braku umiejętności skupienia. Kolorowanie wymaga koncentracji na rysunku i na wykonywanej czynności co przyczynia się do tego, że dzieci potrafią skupiać uwagę przez coraz dłuższy czas. To natomiast przyczynia się do łatwiejszej nauki w przyszłości i umiejętności bycia "tu i teraz", czyli uważności.

2. Pomaga zniwelować stres i radzić sobie z trudnymi emocjami

Dzieci, podobnie jak dorośli, mają swoje problemy, które wywołują u nich stres, nerwy i inne negatywne emocje. Dziecko tak czy inaczej musi znaleźć sobie jakieś ujście dla tych emocji. Kolorowanie pozwala się uspokoić, załagodzić stres i rozładować napięcia emocjonalne. Dzięki temu dziecko już od samego początku uczy się, żeby nie rozładowywać trudnych emocji poprzez działania destrukcyjne, ale poprzez działania kreatywne, twórcze.

3. Uczy samodzielnej zabawy

W dawnych czasach, gdy dorastaliśmy my i nasi rodzice, dzieci znacznie więcej czasu spędzały na samodzielnej zabawie. Było to zupełnie normalne, bo dorośli mieli dużo innych zajęć i nie byli w stanie poświęcać bardzo dużo czasu dziecku. Teraz jest inaczej - dzieci bawią się z przedszkolankami, z rodzicami, z rówieśnikami lub oglądają telewizję (co nie jest samodzielną zabawą). Oczywiście te aktywności są fajne, ale dobrze jest, gdy dziecko potrafi też zająć się same sobą. To ułatwia mu funkcjonowanie w dorosłym życiu, gdy jednak często pracę lub naukę trzeba realizować samodzielnie. Ponadto daje też wytchnienie opiekunom, którzy w czasie gdy dziecko koloruje, mogą zająć się swoimi sprawami.

4. Rozwija wyobraźnię i kreatywność

Kolorowanie nie jest wyłącznie odtwórczą, bezmyślną zabawą. Dziecko kolorując dobiera kolory i wyobraża sobie jak mogłyby w rzeczywistości wyglądać kolorowane elementy. Ponadto warto jest zachęcić dziecko, aby dorysowało już ręcznie do malowanek, inne elementy, które mogłyby pasować do obrazka. W ten sposób powoli dziecko przechodzi z łatwiejszego kolorowania do trudniejszego rysowania i jego rozwój postępuje.

5. Rozwija sprawność manualną

Kolorując dziecko ćwiczy tak zwaną motorykę małą, czyli sprawność dłoni i palców. To pomaga w nauce pisania, ale również w innych zajęciach manualnych, które w przyszłości będzie wykonywało dziecko. Nie zdajemy sobie sprawy, ale mnóstwo zwykłych, codziennych zajęć wymaga od nas sprawności manualnej, np. krojenie wędliny, wiązanie butów, nakładanie makijażu, dokręcanie śrubek. Warto, aby dziecko miało przystosowane łapki nie tylko do pukania w smartfon, ale również do innych zajęć. Kolorowanie ćwiczy chwyt, staranność, precyzję oraz koordynację wzrokowo - ruchową

6. Jest fajną rozrywką, która nie wiąże się z patrzeniem w ekran

Ekrany telewizorów, tabletów, smartfonów emitują szkodliwe światło niebieskie, które między innymi zaburza rytm dobowy, negatywnie wpływa na sen, zaburza procesy metaboliczne, wpływa na powstawanie wolnych rodników i zwyczajnie uszkadza wzrok. Dlatego dobrze jest, gdy dziecko ma jak najwięcej rozrywek, które pozwalają całkowicie odpocząć od ekranów. Jednym z tych zajęć może być kolorowanie.

7. Wzmacnia poczucie własnej wartości

Dzieci już od najmłodszych lat potrzebują poczucia sprawstwa, czyli poczucia, że mają wpływ na otaczającą je rzeczywistość. Kolorowanka może być jedną z rzeczy, w które dziecko włoży pracę i ujrzy wspaniały efekt. To pozwala dziecku poczuć dumę i zadowolenie ze swojej pracy i w ten sposób oczywiście poprawia się u dziecka poczucie własnej wartości. Widzisz, poczucie własnej wartości nie rozwija się, gdy chwalisz dziecko "za nic" i mówisz mu, że jest wyjątkowe bez powodu. Jednak jeśli dziecko jest chwalone za coś z czego samo jest rzeczywiście dumne, wtedy rzeczywiście wzrasta u niego samoocena, poczucie pewności siebie, poczucie że jest osobą wyjątkową, niepowtarzalną.

"Ok Olu, ale dlaczego mam zamówić właśnie Twoje kolorowanki?"

Moje kolorowanki są rysowane przeze mnie ręcznie, mają "duszę", są niepowtarzalne, nie znajdziesz takich samych obrazków nigdzie na internecie.
Decydując się na moje kolorowanki otrzymasz 3 pakiety malowanek, na które składa się aż 100 różnych rysunków.
Pierwszy pakiet kolorowanek to 39 rysunków różnych zwierzątek.
Drugi pakiet to 32 rysunki z końmi, kucykami i jednorożcami.
Trzeci pakiet to 29 skomplikowanych kolorowanek, które są idealne, gdy dziecko już poradzi sobie z tymi łatwiejszymi. Nadają się one również dla dorosłych na odstresowanie (możesz spędzać czas z dzieckiem i możecie kolorować razem).
Moje kolorowanki otrzymasz natychmiast po złożeniu zamówienia w formie pliku PDF do druku na swój adres e-mail. Dzięki temu nie musisz płacić za kuriera i możesz wydrukować sobie dowolną ilość sztuk każdego rysunku. Dzięki temu Twoje dziecko może najpierw poćwiczyć malowanie na swoim ulubionym rysunku, a potem dopiero najlepszą wersję możecie powiesić na ścianie!

Zobacz pakiety i przykładowe rysunki:

Część pierwsza "Kolorowanki zwierzątka"

(39 kolorowanek)

Przykładowe kolorowanki z części pierwszej:

Część druga "Konie, kuce i jednorożce"

(32 kolorowanki)

Przykładowe kolorowanki z części drugiej:

Część trzecia "Skomplikowane"

(29 kolorowanek)

Przykładowe kolorowanki z części trzeciej:

Ale to nie wszystko! Do kolorowanek otrzymasz aż 100 opowiadań w formie e-booków oraz audiobooków!

Rysując kolorowanki przypomniało mi się, jak często malowałam i słuchałam słuchowisk radiowych albo rodzice czytali mi bajki. Są to jedne z najpiękniejszych wspomnień mojego dzieciństwa. Uważam, że te chwile mnie ukształtowały i to właśnie dzięki temu mam bujną wyobraźnie i jestem kreatywna.

Pomyślałam, że chcę aby dzieci, które będą kolorowały moje kolorowanki, również mogły przeżywać tak piękne chwile. Dlatego postanowiłam napisać i nagrać do każdego rysunku krótkie opowiadanie nawiązujące do danego rysunku. W ten sposób powstały e-booki i audiobooki:

Z jednej strony są to PDFy do czytania dla Ciebie lub dla Twojego dziecka (jeśli już umie czytać). Możesz wydrukować sobie wszystkie historie i czytać je swojemu dziecku, podczas gdy ono będzie kolorowało. W ten sposób wspólnie spędzicie czas. Wiele mówi się o tym, że rodzice i dzieci powinny spędzać wspólnie czas, że rodzice powinni poświęcać czas dziecku. Jednak mało kto mówi, co z tym dzieckiem robić? Tutaj masz gotowca. Możesz razem z dzieckiem kolorować zaawansowane kolorowanki lub czytać mu opowiadania, podczas gdy koloruje.

Z drugiej strony wiem, że w dzisiejszym, zabieganym świecie rodzice nie mają zbyt dużo czasu. Dlatego przygotowałam wersje audio opowiadań, czyli audiobook. Przeczytam Twojemu dziecku piękne opowieści, podczas gdy Ty możesz zająć się czymś innym.

Takie opowieści wspaniale rozbudzają wyobraźnie i są o niebo lepsze od telewizji lub filmów na You Tube. Słuchając dziecko musi wyobrażać sobie co dzieje się w opowieści.

Masz 30-sto dniową, bezwarunkową gwarancję satysfakcji!

Jestem przekonana, że Twoje dziecko będzie zadowolone z kolorowanek i opowiadań. Wiem że spędzi przy tym mnóstwo przyjemnych chwil. Dlatego nie mam problemu, aby dać Ci tak silną gwarancję: albo kolorowanki będą dla Was fajnym, wartościowym produktem, albo w 30 dni od zakupu oddam Ci wszystkie pieniądze.

Nie ma tu żadnych "haczyków", wystarczy jedna wiadomość do mnie, a ja oddam Ci wszystkie pieniądze bez zadawania pytań.

Wartość i cena

Patrząc na inne dostępne kolorowanki na rynku zauważyłam, że przeciętna, zwykła kolorowanka kosztuje około 19 zł.

Oczywiście trudno je porównywać z moimi, ręcznie rysowanymi kolorowankami, ale przyjmijmy taką cenę za jeden pakiet.

Trzy pakiety daje wartość 57 zł.

Wartość każdego e-booka + audiobooka oceniam również na 19 zł, czyli pakiet trzech ma wartość również 57 zł.

To daje sumę całego pakietu kolorowanki plus opowiadanki: 114 zł.

Jednak ja postanowiłam ustalić cenę całego pakietu na 87 zł, aby więcej osób mogło pozwolić sobie na moje kolorowanki i opowiadanki. Taka jest cena standardowa za te produkty.

Dopiero zaczynam ten projekt i chcę, aby rodzice dzieci przekonali się do moich produktów, dlatego postanowiłam zrobić tymczasową promocję. Zanim zegar widoczny na stronie dojdzie do zera, możesz zamówić cały pakiet - kolorowanki i opowiadanki za 47 zł.

Przygotowałam też opcję tańszą. Jeśli chcesz zamówić wyłącznie kolorowanki bez opowiadanek, to cena wynosi 27 zł.

Poniżej możesz wybrać sobie pakiet, który Cię interesuje

UWAGA - pamiętaj, że zamawiając kolorowanki otrzymasz pliki PDF do samodzielnego wydrukowania. Całe zamówienie przyjdzie na Twój adres e-mail, który podasz podczas składania zamówienia.

(Gdy zegar dojdzie do zera, cena wróci do standardowej)

87 zł

47 zł

Informujemy, iż w celu realizacji usług dostępnych w naszym sklepie, optymalizacji jego treści, dostosowania sklepu do Państwa indywidualnych potrzeb oraz wyświetlania, personalizacji i mierzenia skuteczności reklam w ramach zewnętrznych sieci reklamowych, korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies można kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego sklepu internetowego, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje stosowanie plików cookies. Więcej informacji zawartych jest w polityce prywatności sklepu. View more
Cookies settings
Accept
Decline
Polityka prywatności i cookies
Privacy & Cookies policy
Cookie name Active
Polityka prywatności serwisu prostytreningkonia.pl i pochodnych stron Korzystając w jakikolwiek sposób z serwisu znajdującego się pod adresem ‘prostytreningkonia.pl’, akceptujesz zasady zawarte w Polityce Prywatności znajdującej się na niniejszej stronie. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę korzystającą w jakikolwiek sposób z serwisu prostytreningkonia.pl obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy nie sprzedajemy i nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych czy adresowych uczestników naszego systemu. Zawsze masz prawo do zmiany swoich danych lub usunięcia z naszej bazy. Jeśli nie zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj serwisu prostytreningkonia.pl nie rejestruj się w naszym systemie i nie udostępniaj nam żadnych danych dotyczących Twojej osoby. ADMINISTRATOR DANYCH OSOBOWYCH Czerwony Piesek Nestorowicz Spółka Komandytowo Akcyjna z siedzibą pod adresem Olenówka 27, 22-174 Brzeźno, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego - rejestru przedsiębiorców przez SĄD REJONOWY LUBLIN-WSCHÓD W LUBLINIE Z SIEDZIBĄ W ŚWIDNIKU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod nr KRS 0000980418, NIP 5632449286, nr REGON 52247322000000, kapitał zakładowy 50 000,00 zł. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w związku z przetwarzaniem przez nas Twoich danych osobowych, napisz do nas na adres e-mail: biuro@emilnestorowicz.pl. Dane Osobowe W czasie korzystania z serwisu prostytreningkonia.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. Dane, o które będziesz proszony, to w większości przypadków imię i adres e-mail. W szczególnych przypadkach, możesz zostać poproszony o dokładniejsze dane, które będą niezbędne w celu realizacji zamówionej usługi. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły jeśli niepodane dane są wymagane do jej poprawnego wykonania. Niezapowiedziane Wiadomości Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe uzyskaliśmy dzięki działalności związanej z kursem. Pod tym określeniem rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do kursu (np. raporty, dodatkowe materiały i promocje) i niekomercyjne listy (np. życzenia). Cookies (Ciasteczka) Serwis prostytreningkonia.pl wykorzystuje cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty, identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji. Cookies zapewniają także prawidłowe funkcjonowanie współpracy z partnerami serwisu i naliczanie odpowiednich prowizji partnerom. Warunkiem działania cookies jest ich akceptacja przez przeglądarkę i nie usuwanie ich z dysku. Skrypty Trackingowe Serwis prostytreningkonia.pl korzysta z różnej maści systemów trackingowych np. Google Analytics, oraz narzędzia śledzenia konwersji
Save settings
Cookies settings